JoomlaTemplates.me by HostMonster Reviews

Speleokonfrontacje - konkurs na najlepszą prezentację + koszulki

Utworzono: poniedziałek, 23, październik 2017 Marek

Prezenacja

Jak co roku na Speleokonfrontacjach, zapraszamy Was do udziału w konkursie na najlepszą prelekcję. Wasze prezentację będą oceniane w trzech konkurencjach: Nagroda Jury (I, II i III miejsce), Nagroda Publiczności (I, II i III miejsce) oraz Nagroda za Największe Osiągnięcie. 

Prezentacjami mogą być Wasze filmy lub klasyczne mówione prelekcje z pokazami slajdów. O kolejności wyświetlania prelekcji zadecyduje losowanie.

 

Do konkursów zostaną zakwalifikowane tylko te prezentacje, które spełniają poniższe warunki.

1. Maksymalny czas prezentacji/filmu: 10:00 min.

2. Maksymalny rozmiar pliku: 2GB.

3. Plik z prezentacją zostanie dostarczony do dnia 14.11.2017 do godziny 8:00 (godzina potwierdzenia wysłania pliku do WeTransfer).

4. Prezentacja związana jest z działalnością jaskiniową lub kanioningową.

5. Ze względów technicznych maksymalna jakość prezentowanego materiału to HD. Materiały o jakości 4K, 8K itd  muszą  być przekonwertowane do HD.

6. Dla prelekcji mówionych, z pokazem slajdów obowiązuje tylko kryterium czasu trwania oraz data zgłoszenia.

 

Od powyższych warunków NIE MA WYJĄTKÓW. Nie czekajcie z nadsyłaniem prezentacji do samego końca. Jak co roku, będą odrzucane wszelkie prośby o wydłużenie terminu ze względu na: stare przyjaźnie, więzy krwi i problemy techniczne z wysyłaniem plików.

Prezentacje zbyt długie lub spóźnione, zostaną pokazane w bloku pozakonkursowym, który odbędzie się po właściwym pokazie. Zachęcamy Was do sprężenia się i sprostania wymaganiom, bo nagrody jak zwykle będą atrakcyjne, o chwale nie wspomiając. 

Aby zarejestrować swój film wypełnij formularz zgłoszeniowy

Filmy lub pokazy slajdów prosimy wysyłać na skrzynkę: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi. przez portal wetransfer.com.

 

Instrukcja wysyłania przez WeTransfer:

1. W przeglądarce wpisz nazwę strony: wetransfer.com

2. Kliknij pole „Add Yor files” i wybierz plik do wysłania

3. W polu „email to” wpisz: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi.

4. W polu „Your email” wpisz Twój e-mail

5. W polu „Message” wpisz tekst „FILM” a dalej tytuł filmu.

6. Kliknij „Transfer” i poczekaj, aż plik zostanie załadowany

7. Na swoją skrzynkę e-mail otrzymasz potwierdzenie wysłania pliku z datą i godziną wysłania (jeżeli data i godzina jest wcześniejsza niż 8:01, dn. 14.11.2017 – udało się) 

 

Koszulki Speleokonfrontacje 2017

W tym roku modne są kolory ciemne dla panów i odcienie niebieskie dla pań. Proponowane są tkaniny bawełniane oraz lekkie techniczne materiały poliestrowe typu non-iron. T-shirty ozdobione są wyjątkową grafiką, autorstwa Macieja Hajnosa, laureata prestiżowego konkursu na koszulkę speleokonfrontacyjną 

Zamawianie koszulek pod linkiem:

https://docs.google.com/…/1FAIpQLSdvHfs2plSisw6t3_…/viewform
lub strona klubowa SDG: http://www.sdg.org.pl/index.php/…/01/spelokonfrontacje-2017/

Źródło: www.sdg.org.pl