JoomlaTemplates.me by HostMonster Reviews

II Ogólnopolskie Forum Speleo!

Utworzono: czwartek, 08, luty 2018 Marek

Komunikat z oficjalnej strony:

Miło nam poinformować, że II Ogólnopolskie Forum Speleo odbędzie się w terminie 23 – 25.03.2018, w Europejskim Centrum Edukacji Geologicznej w Chęcinach.

Choć po pierwszej edycji padło kilka rewolucyjnych pomysłów dotyczących terminu, miejsca i programu imprezy, zdecydowaliśmy się na razie nie eksperymentować. Chcemy na razie skupić się przede wszystkim na utrzymaniu jak najwyższego, merytorycznego poziomu imprezy.

Formuła drugiej edycji będzie zbliżona do zeszłorocznej: równoległe, zróżnicowane bloki z wielu zakresów tematycznych – prelekcje, warsztaty, dyskusje, wycieczki. Zgodnie z Waszymi sugestiami, zmniejszymy nieco liczbę równolegle odbywających się zajęć – tak, aby nie trzeba było podejmować aż tylu trudnych wyborów: fotografia, kartowanie czy ratownictwo?

Zasadnicza część programu będzie miała miejsce w sobotę i niedzielę, choć zdecydowanie warto będzie pojawić się już w piątkowy wieczór na części rozrywkowej, w ramach której przygotowujemy ciekawą niespodziankę.

Szczegóły programu są jeszcze w trakcie ustalania i będziemy podawali je stopniowo w zakładce Program. A teraz – zarezerwujcie sobie czas i zapiszcie w kalendarzu: 23 – 25. marca 2018, do zobaczenia w Chęcinach!