Fotoksiążka od Saal Digital Polska

Utworzono: niedziela, 19, luty 2017 Marek

Pewnego wieczoru, przeglądając czeluści internetu, trafiliśmy na reklamę firmy Saal Digital, oferującej test swojego produktu. Pomyśleliśmy, czemu nie spróbować? Zwiedzamy jaskinie, eksplorujemy nowe, taki stan trwa już od pewnego czasu. Dodatkowo często zabieramy ze sobą aparat, więc zdecydowaliśmy wysłać nasze zgłoszenie do testu.


Odpowiedź o przyjęciu do testu nadeszła po kilku dniach. Zaraz zabraliśmy się za prace. Na realizację własnego projektu dostaliśmy 14 dni. Pomyśleliśmy, bardzo dużo – jutro, albo pojutrze wyślemy zgłoszenie i będzie po robocie. Niestety to zadanie zaczęło nas przerastać. W czasach „cyfrówek” wykonuje się niezliczoną ilość zdjęć do późniejszej segregacji czy obróbki. Jak to z tym później jest, to chyba każdy wie… ;) Przejrzenie kilkudziesięciu tysięcy zdjęć z kilkunastu lat wstecz doprowadziło do wielu przeciągających się do nocy wieczorów i pracy nad własną fotoksiążką praktycznie do godziny „zero” czternastego dnia… Jednak udało się. Projekt wykonany, wysłany, zgłoszony do realizacji. Pozostało nam tylko czekać na upragniony album!


Od zamówienia minęły trzy dni robocze, gdy kurier przyniósł paczkę. Idealnie zapakowaną, nieuszkodzoną i szybko dostarczoną. Całość znajdowała się w dedykowanej kopercie oraz dodatkowo w koszulce piankowej. Warto nadmienić, że zamówienie realizowane jest na terenie Niemiec.


Wybraliśmy do testu format A4, orientacja pozioma. Okładka twarda, karty błyszczące. Dzięki temu udało się uzyskać głębię obrazu, odbiór zdjęć jest zdecydowanie lepszy niż na ekranie monitora. Fotoksiążka jest idealnie wykonana, z dokładnością i starannością. Jesteśmy wdzięczni za możliwość testu Waszego produktu!{jcomments off}